Az elsősorban energetikai üzletágáról és szolgáltatásiról ismert ALTEO közel három éve létrehozta hulladékmanagement divízióját, és mostanra tartalommal is megtöltötte azt. A legújabb lépésről a hazai gazdasági magazin, a G7 (szerző: László Pál) számolt be tegnapi kiadásában.: Az ALTEO tudniillik fölvásárolta a főleg elektronikai hulladékkal foglalkozó FE-Group-ot. A recessziós várakozások ellenére is lát lehetőséget a jelenlegi helyzetben az ALTEO, olvasható a cikkben.