A helyi hírportálok többsége beszámolt róla, hogy Széchenyi-aknára új, fedett buszvárót telepített a Biokom. A korábbi váró tavaly egy balesetben jelentősen megrongálódott, lényegében megsemmisült, ezért is volt szükség új kihelyezésére. A tegnap és tegnapelőtt megjelent híradások alapja a cég minapi közleménye volt.