Tisztelt Kollégák!
Skutnik Tibornak hívnak. 2022. szeptember 1.-vel kezdtem a munkámat a Dél-Kom Nonprofit Kft.-nél cégvezetői megbízatásban.
Engedjék meg, hogy bemutassam magam néhány mondatban.
Szakképesítéseimet tekintve érettségizett elektroműszerészi, mezőgazdasági gépésztechnikusi, energetikai mérnöki, gépészmérnöki és pénzügyi szakértői végzettséggel rendelkezem, jelenleg is tanulmányokat folytatok környezettudományi szakmérnök hallgatóként.
A pályámat a Pécsi Erőműben kezdtem, ahol beruházásokkal, műszaki fejlesztésekkel foglalkoztam. Kiemelt szerepem volt az erőmű fosszilis tüzelőanyag felhagyását célzó beruházásokban úgy, mint a faapríték tüzelésű, valamint a szalmabála-tüzelésű erőművi blokkok létesítésében, a megújulóenergia nagyfokú hasznosítás, így a „zöld” távhő termelés megteremtésében. Az erőműnél továbbá termelés tervezési és kontrolling tapasztalatot szereztem. A későbbiekben Veolia csoporthoz tartozó erőművek tüzelőanyagának ellátásáért felelős céget irányítottam ügyvezetőként, logisztikai és műszaki vezetői feladatokat is ellátva.
Az elmúlt néhány évet mezőgazdaságban töltöttem. Üzemeltetésért, üzemfenntartásért és karbantartásért felelős műszaki vezetője, valamint öntözés fejlesztés céllal létesült projekttársaság ügyvezetője voltam a Bonafarm csoportnál.
A cégvezetői megbízatást a 2023. év közepére tervezett hulladékgazdálkodás koncesszióba történő szervezésével járó feladatok kihívásai miatt, a Társaság jövőbeni stratégiai-fejlesztési elképzeléseinek hatékony megvalósítása érdekében fogadtam el. Elkötelezett híve vagyok a környezet védelemének, ökotudatos gondolkodás jellemző rám.
Tisztelettel:
Skutnik Tibor