Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Túl sok mobil kerül a szemétbe | Dél-kom Intranet


Régóta firtatott kérdést feszeget tegnapi számában a BAMA újra: vajon miért cserélgetjük őrültnek mondható tempóban a mobiltelefonjainkat? A Radnai Balázs által jegyzett írás apropója, hogy megjelentek a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság friss kutatási eredményei, amelykből kiderült, hogy a mobiltulajdonosok 53 százaléka két évnél fiatalabb telefont használ, és mindössze 15 százalékuknak lapul a zsebében öt évnél idősebb készülék. A mobiltulajdonosok mindössze 10 százaléka adja le elkülönített hulladékként újrahasznosításra a mobilját, a többség egyenesen a kukába dobja a megunt vagy meghibásodott készüléket.

https://www.bama.hu/helyi-eletstilus/2022/02/a-hasznalt-mobiltelefonok-atlageletkora-ket-ev-alatt-van