Újabb és újabb felméréseket indít a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) 2016 óta. A hivatal a hazai háztartási hulladék-helyzet alakulását figyeli, ami nemcsak az Európai Unió tagállamainak adatszolgáltatási kötelezettsége miatt lényeges, hanem az élelmiszer-pazarlás megelőzése terén is kijelöli az irányt a legproblémásabb területek feltérképezésével. A legutóbbi, sorrendben harmadik felmérés eredményeit ismerteti most a BioVáros. Ezek szerint 245 ezer tonna élelmiszer-hulladék keletkezik hazánkban évente, amivel 450 000 ember egy éven keresztül jól tudna lakni (napi háromszori bőséges étkezéssel számolva). Jó módszer, ha egy héten keresztül hulladéknaplót vezetünk, amely rögzíti, hogy miből mennyi került a szemétbe. Erről ugyanis képet kaphatunk arról, hogy mely élelmiszerekből dobunk ki a legtöbbet, és azokra a jövőben célzottan ügyelve tehetünk a pazarlás enyhítéséért. A lap szerkesztőségi cikke egyébként fölhívja a figyelmet arra is, hogy a Maradék nélkül program honlapján lehet jelentkezni október végéig a Nébih soron következő, negyedik felmérésére.