Amíg nincs 400 ezer forintos nettó fizetés, addig szemétszállítás sincsen! – írja ma reggeli kiadásában a 10perc. Annyit azért az internetes napilap is rögzít, hogy a budapesti hulladékszállítók kevéssé reális igényét hallva a főváros úgy döntött, ha ma estig nem lesz eredménye az egyeztetésnek, a katasztrófavédelemhez fordul a hulladékszállítás biztosítása érdekében.