Az idei évben életre hívott „Dél-Kom a Sportért és Tanulásért Alapítvány” – melynek fő célja terveink szerint a Társaság munkavállalóinak támogatása, a dolgozói közösségünk kohéziójának növelése, a környezetvédelem felé való elköteleződés növelése különféle pályázatokkal, rendezvényekkel – első nagyobb lélegzetű megmozdulása a Dél-Kom Nonprofit Kft. nehezebb helyzetben élő munkavállalóinak megsegítése az iskolakezdés terheinek csökkentésével. A 6-18 éves korosztály számára iskolakezdő csomagok kerültek összeállításra, melyek 2022. augusztus 1. napján a Cégvezetés, a Szakszervezet és az Alapítvány képviselőinek jelenlétében kerültek átadásra a szakterületi vezetők számára. A felhasznált összeget az Alapítvány mellett a Szakszervezet és a Kollégák hozzájárulásai biztosították.
Reméljük, tudtunk segíteni!
Bernhardt Anett – kuratóriumi tag
Faragóné Cseke Blanka – kuratóriumi tag
Lévayné Hajdics Katalin – kuratórium elnöke
