Niylvánossá vált az előpterjesztés és a jegyzőkönyv Szigetvár november 24-én tartott képviselőtestületi űléséről. Az érdeklődő Olvasó a 10-es napirendi pont alatt lelheti föl a Zsibót-Becefai terület új hulladékszállítási fizetési rendjéről szóló, bőséges “irodalmat”, köztük cégünk – Gálfi Andrea szolgáltatási koordinációs vezető által szignált – tájékoztató levelét.