A Pannon TV számolt be hét végi magazinműsorában arról, hogy Szerbiában növelik a sárga konténerek (hasznosítható hulldékgyűjtők) számát Óbecsén. A község így az országban a legeredményesebbek között lesz a szelektív hulladékgyűjtésben. A riport a válogatásról is szó, érdemes megtekinteni, és nem csak óbecseieknek: