Kedves Munkatársak!
A kormány 162/2022. (IV. 28.) Kormány rendelete alapján a SZÉP kártya (vendéglátás) alszámlájára utalt összeg hideg élelmiszer vásárlásra való felhasználhatóságát 2022. július 1. napjáig meghosszabbították!
A veszélyhelyzet alatti zseb átjárhatóság miatt, a szállás és a szabadidő alszámlákra utalt összegek is 2022. július 1. napjáig hideg élelmiszer vásárlásra felhasználhatóak.
Üdvözlettel:
Fejér Eszter
HR, igazgatási és megfelelési vezető