Az ÚjSzó győri tudósítója, Cséfalvay Attila köldött képes, sőt videóval illusztrált beszámolót a Novarock Fesztivál “másnapjáról”.a lap tegnapi számába.

Az állapotok minden túlzás nélkül katasztrofálisak. A 200 ezer néző szeméttel telerakott sivatagi tájjá formálta a nickelsdorfi mezőt. A videó ugyan kicsit hosszú, bő tíz perces, de aki valamennyire is érdeklődik a katasztrófa-turizmus iránt, bizonyára föllel benne érdekes perceket.