Budapest egyik legismertebb természeti örökségét, a mindig szeretett Óbudán taláható Római-partot tisztították meg a napokban önkétesek a hulladéktól. Több mint félszázan álltak csatasorba, őket az Óbuda -Pénzügyőr SE Sporttelepén meleg ebéddel, forró teával várták. Mínuszos hír több napilapban is megjelent az eseményről, a kerület internetes magazinja, az ÓbudaMost pedig bővebb terjedelemben számolt be a történtekról. Az ebédet egyébként a polgármesteri hivatal munkatársai főztek. Vajha a példa híre Pécsre is eljutna egyszer!