A Made in Pécs szerkesztősége (a pecs.hu-n ma közzétett cikkében, szerző: Lizom Dávid) szemétszedésre bíztat és hív minden tenni akaró pécsit március 5-ére.a Mandulásba. Az írás annyiban érinti cégcsoportunkat, hogy, amint a szerző rögzíti, az összegyűjtött hulladékot a BIOKOM munkatársai azonnal elszállítják. Az írás a BIOKOM Nkft.-nek kifejezett köszönettel zárul.

https://pecs.hu/szemetszedes-a-made-in-peccsel-a-mandulas-kempingnel/