Újabb fővárosi kerületben, a XXIII.-ban alakult szeétkommandó, adta hírül a városrész lapja ma reggel. A kommandó feladatköre a közterületen szemetelők tetten érése, és az illegális hulladékhegyek felszámolása. A hatáskörön belüli feladatok, az elérhetőségek ugyancsak szerepelnek a Soroksar.hu hírportálon.