A Homoktetői úton több tunna bálázott háztartási hulladékot tárol egy vagy több cég – írja tegnapi számában az Új Dunántúli Napló, s közli a BAMA is, névtelen olvasói levélre hivatkozva. Nem lehet tudni, hogy a Postabontás rovat írásához mellékelt fotó a helyszínen készült-e, vagy – mint oly sokszor a BAMA esetében – csak illusztráció, mert ez a nemlétező képaláírásból sem derül ki. A homoktetői telken egyébként hulladékfeldolgozó vagy hulladékhasznosító (?) működik, és “két cégnek a táblája is kint van a kerítésen.” Hogy melyik kettőé, azt nem tudjuk meg. A lényeg: sajnálatos módon letakarva nincs ez a hulladékdomb, a szél fújja szét belőle a szemetet, győzzük összeszedni ezeket a mi területeinken, a környéken – exponálja az olvasó, aki az illetékesek intézkedését sürgeti.
A BAMA Facebook-oldalán is közölt levélhez cégcsoportunkat érintő hozzászólás nem érkezett.

https://www.bama.hu/helyi-ertek/2022/03/szemethegy-zavarja-a-kornyeket-panaszolta-olvasonk