Rövid, fotókkal illusztrált hír a BAMA tegnapi kiadásából: összefogott a siklósi Várunkért és Városunkért Egyesület, a Tenkes Természetbarát Egyesület és a helyi polgárőrök egyesülete, hogy összeszedjék az utak mellett, az erdőszélekben, és a közterületeken található szemetet. Az eredményes segitség szép dokumentuma elfelejtette megemlíteni, hogy az összegyűjtött hulladéknak vajon mi lett a sorsa?
