A Pécsi Újság és a BAMA is egy hete cikkezett arról, hogy a kosz és a szemét az úr a pécsi buszmegállókban – ez volt az írások címe is. A P.P. által jegyzett, nyelvileg roppant igénytelen (az éktelen szó például háromszor szerepel a nyúlfarknyi szövegben) írásban a közszolgáltató ugyan nem került szóba, de a BAMA felületéről át lehet kattintani egy másik dolgozatra, állítólagos olvasói levélre, amely az egyik, meg nem nevezett pécsi hulladákudvar munkatársát járatja le. A közszolgáltató neve egyébként itt sem kerül elő.