Annyi szemetet szállítottak el a Szigetről, mint egy kerületből egy hét alatt – adta hírül valamennyi napilap a mögöttünk hagyott hétvégén. A Hajógyári-szigeten megrendezett fesztivál területéről több mint 11 tonna üveget és 125 tonna kommunális hulladékot szállítottak el a naponta – közölte a BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zrt. az MTI-vel, és vette át a hírt a hazai sajtó. Ezzel még nem ért véget a munka a szigeten: a színpadok és egyéb helyszínek bontásával párhuzamosan folyamatosan gyűjtik és szállítják el a szertehagyott, illetve a bontás során képződő további hulladékot. Az MTI közleményét fényképpel is illusztrálta a Népszava.
