Olvasói levelet ismertet az Új Dunántúli Napló és a BAMA; a nyilvánvalóan névtelen levél írója a ballagási ünnepségek újkori szokását kárhoztatja. Mint közli: a messzire szálló, héliummal töltött lufikból szemét keletkezik valahol. Felelősökről, esetleg hulladékszállítási közszolgáltatókról az írás nem ejt szót.