Egy győrszentiváni vállalkozás rombolószobát alakított ki, amelyben elektronikai hulladékokat lehet izzé-porrá törni baseball ütőkkel. A módszer hatalmas feszültségek levezetésére alkalmas, állítja a tulajdonos Szűcs Krisztina. Fontos persze, hogy a készülékek ne legyenek feszültség alatt…
Egyébként a törmelék hasznosítása is megvalósul, érdemes megnézni Szigeti-Aszódi Szilvia és Varga László alábbi rövidfilmjét.