Négyes célt tűzött maga elé a Strabag. A hangsúly e négy fő cselekvési területre vonatkozó intézkedéseken van: hulladékok, CO2-kibocsátás, ellátási lánc és építési életciklus. Vezető építőipari technológiai konszernként ugyanis a cég úgy döntött: 2040.re klímasemlegessé válik. A nem igazán nyugtalanító részleteket Olvasóink a BAMA mai kiadásában találják.