A leszerelt budapesti nyilvános kukák jelentik a témát ma reggel a MediaWorks napilapjainak, így a BAMA is újra fölemlíti, hogy 3000 kuka tűnt el a közterületekről. A központi sajtóanyag szerint a büdzsén az intézkedés nem segített, ugyanakkor a fővárosi közterületek koszosak és szemetesek. A Dél-Kom Sajtófigyelő többször is foglalkozott a témával, így rendszeres olvasóinknak nem jelentenek különösebb újdonságot a hosszú cikkben foglaltak.