Több kérdésben is vitába szállt a MediaWorks BAMA elnevezésű kiadványával tegnap délben a Pécsi Stop. Cégcsoportunk annyiban érintett a kérdésben, hogy a bérmegállapodás megítélése is egészen más a két szerkesztőségen belül, illetve a nyilvánosság előtt is. Különösebben nem izgalmas a vita, és a Dél-Kom Sajtófigylőnek nyilvánvalóan nem is tiszte eldönteni azt. Bízunk az Olvasó tapasztalatában és éles szemében.