A szegedi Cserepes soron kialakult illegális hulladéklerakót civil összefogással, jelentős pénzek bevonásával sikerült csaknem teljesen fölszámolni, jelentette a Szeged!Ma (szerző: Kibédi Péter) tegnapi lapszámában. Összesen 168 köbméter hulladék tűnt el. A cikk nem tér ki arra, hogy mi lesz vajon a lerakón még látható maradékkal.

