Nyilvánossá tette a pécsi Önkormányzati Televízió a város április 19-ei ülését, ahol a Dél–Kom Nonprofit Kft.-vel kötött hulladékgazdálkodási közszolgáltatási szerződés módosítása volt az egyik napirend tárgya. A film sajnos elég hosszó, de akinek kedve van, így legalább betekintést nyerhet a pécsi közgyűlés munkájába.
https://onkormanyzati.tv/pecs/2022_aprilis_19?&type=1&w=530&h=330&agendas