Az elhagyott lakások, de az udvarokon éktelenkedő szemétkupacok is kiváló terepet jelentenek a patkányoknak Pécsett, az S utcában. A környék önkormányzati képviselője most a város polgármesteréhez fordult a panasszal, és kérte az illegális hulladéklerkók felszámolását. A helyzetről a Pannon Televízió tudósított tegnap esti híradójában.
https://www.facebook.com/pannon.televizio/videos/400561365203745