A használt mobiltelefon visszagyűjtő kampány ötödik évét indította tegnapelőtt, és az eseményről sorra beszámoltak a központi napilapok. A legbővebb terjedelemben a Don’t waste it tett közzé szerkesztőségi cikket, amelyben összefoglalta a fél évtized eredményeit, illetve megadta a regisztrációs felületet, új gyűjtőpont létesítésének feltételeit is. A cikk ránk nézve fontos információja, hogy a tavaszi kampányszakaszban a szervezők többek között az önkormányzati tulajdonú vállalatok dolgozóit igyekeznek mozgósítani.
https://dontwasteit.hu/2022/03/23/passzold-vissza-teso-lapul-a-fiokban-egy-ket-regi-mobil/