Országos sajtófigyelem kísérte az Érd és Térsége Hulladékkezelési Nonporfit Kft. (ÉHT) tegnapi nyílt napját. A cég Sas utcai telephelyét nyitotta meg egy napra, hogy szemléltesse a hulladék útját. A találkozón azt vázolták fel elsősorban iskolás korúaknak, fiataloknak: mi történik azután, hogy szelektíven leválogatják a szemetet. A legtöbb részletre kiterjedő tudósítást érthetően a helyi hírmagazin, az ÉrdMost tette közzé (szerkesztőségi cikkben). A rendezvényt a lap is igen sikeresnek ítélte. A legnagyobb érdeklődést a srácok körében persze a kukásautók váltották ki.
