A szombathelyi, Körmendi úti hulladéklerakó nyílt napot tartott tegnap, amelyen Horváth Richárd, a SZOVA Zrt. hulladékkezelési osztályvezetője kalauzolta a szép számú érdeklődőt. Az eseményről beszámolt a városi, a városkörnyéki és a Vas megyei nyomtatott és elektronikus sajtó is. A Dél-Kom Sajtófigyelő Krizsán Zsuzsanna tudósítását ajánlja olvasói szíves figyelmébe a Szombathelyi Televízió tegnap esti híradójából.