Dr. Kovács Béla az Electro-Coord ügyvezetője mesélt környezetbarát munkájukról az RTL Klub tegnapi adásában. Hulladék lámpákat gyűjtenek be, amiket felújítva tovább használnak. Ez a szemlélet persze nem csak a lámpák esetében működik, ha kevesebb dolgot dobnánk ki, és inkább felújítanánk használati cikkeinket, nem termelnénk annyi felesleges szemetet.
Mindeközben a VAOL is közölt tegnapi számában egy Nem minden hulladék szemét című cikket, amely a Sárvári Környezetvédő és Természetbarát Egyesület újrahasznosítási versenyéről szól. A cikk a Hírnavigátor érdeklődését is fölkeltette.