A pécsi Ökováros-Ökorégió Alapítvány október 10-e és 16-a között az Árkádban rendezi meg Nem mindegy című kiállítását, melyen az energiahatékonyság, a takarékosság, valamint az újrahasznosítás áll fókuszban. A program a II. Ökováros Hét keretében valósul meg. (via: P.Cs.)

