A fenti címmel közöl beszélgetést Dr. Torma Andrással, a Széchenyi István Egyetem Környezetmérnöki Tanszékének tanszékvezető egyetemi docensével, az Audi Hungaria környezetmenedzsmentjének szakértőjével Kovács Andrea, a Győr plusz újságírója. Bár a szekember az észak-nyugat magyarországi megyeszékhely előtt álló klímastratégiai kihívásokról beszélt elsősorban, az interjú aktuális lehet a Dél-Dunántúlon is. Torma doktor, ahogy a cikk címe is utal rá, kérdéseket vet föl a szelektív hulladékgyűjtésről, annek logisztikai rendszeréről is.

https://www.gyorplusz.hu/gyor/nem-mind-szemet-ami-haszontalan/