31 tonnányi illegális hulladékot fordítottak vissza az elmúlt 24 órában a borsi határőrök, hiányoztak ugyanis a törvényes iratok. Az egyik szállítmány kopott autógumikból, míg a másik használt ruhákból állt, számolt be a Krónika Online. A hírportál szerint a szemétszállítmányok Magyarországról, illetve kisebb részt Olaszországból származtak, de a környezetvédelmi őrség felügyelői megállapították, hogy az “áru” nem szállíthetó be Romániába.