Települési szilárdhulladékot és vélhetően veszélyes anyagokat is égettek egy cég szogetvári telephelyén hosszú napokon keresztül.. Az egyik tulajdonos a telephely takarítása, rendezése során az elmúlt másfél hétben több alkalommal égetett el más mellett műanyag flakonokat, kannákat. Az 55 éves pécsi férfit kihallgatták gyanúsítottként; a terhére rótt bűncselekmény elkövetését elismerte. Ellene hulladékgazdálkodás rendjének megsértése miatt nyomoz a Szigetvári Rendőrkapitányság. Az esetről valamennyi vezető baranyai hírportál és több országos napilap is beszámolt mai kiadásában.