A Pécs-Belvárosi Református Egyházközség tagjai több csapatban tették rendbe a gyülekezethez tartozó épületeket. – számolt be ma reggeli kiadásában a BAMA. A munkálatok pályázati pénzekből valósultak meg. Az egyszerű tudósítás (már-már menetrendszerűen) meg sem említi a közszolgáltatót, amely a lomot, hulladékot elszállította.