A Danubeparks Egyesület és a Duna-Dráva Nemzeti Park Igazgatóság kezdeményezésre önkéntesek tisztították meg a dunaszekcsői Duna-partot – adja hírül ma reggeli kiadásában a BAMA. A W.K. által jegyzett írás igen furcsa, mert valaki nyilvánvalóan nyilatkozik benne, de sosha sem fogjuk megtudni, hogy ki. Ami a lényeget illeti: az úgynevezett Telelő holtág menti, szekcsői ártéri ligeterdőből elsősorban műanyaghulladék került elő.