A helyi napilapok (így a PécsMa, a PécsAktuál, a PécsiÚjság vagy a PécsiStop, a céget folyamatosan ekéző BAMA persze nem) átvették tegnapi, délutáni kiadásukban a BIOKOM közleményét, amely a Zsolnay Fényfesztivál háttérmunkáiról szólt. Érdekesség, hogy a rendezvény alatt és után
KÖRÜLBELÜL 85 KÖBMÉTERNYI HULLADÉK GYŰLT ÖSSZE, VÉGÜL 4,2 TONNA SZEMETET SZÁLLÍTOTTAK EL.