Kiállítás nyílt a pécsi köztisztasági tevékenység 100 éves múltjáról a Várostörténeti Múzeumban – januárban ennek már 24 éve lesz (jó lenne fölkészülni a 125 éves évfordulóra is majd). Az alkalom kínálkta a lehetőséget egy jó kis stúdióbeszélgetésre a néhai Pécs TV kamerái előtt azon a januári napon. A riporter Szíjártó Ildikó volt, a stúdióvendégek pedig: Rácz Henriett Tünde, a BIOKOM Kft. PR akkori referense és Radnóti Ilona történész-főmuzeológus. A Kulturális Híradó keretében vetített anyagot október 30-án tette közzé a Csorba Győző Megyei Könyvtár. Az interjú 13 perc 55 másodpercnél indul, és pontosan nyolc perc hosszúságú.