Hosszú című (A műanyag csodálatos találmány, de így ne pusztítsuk el vele a bolygót!), igen hosszú cikkben foglalkozik a műanyagok felhasználásának, körforgásos gazdaságba vonásának és újrahasznosításának kérdéseivel ma reggeli számában a 444. Az írás dicsérőleg szól a Coca-Cola törekvéseiről is, ami azért nagyon meglepő, mert (mint azt a Dél-Kom Sajtófigyelő többször is rögzítette) a cég a világ legnagyobb műanyagszennyezője.