Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Mennyire elégedettek velünk? | Dél-kom Intranet


A szolgáltatások hatékonyabbá tétele érdekében az ügyfél-elégedettséget mérik.majd egy éven keresztül pécsi, városi cégeknél közvélemény-kutatók – adta hírül tegnap a BAMA, és ma reggeli számában az Új Dunántúli Napló. B.M. (aka: Bóka Máté) rendkívül demagóg cikkben tudósít a Városháza által kiírt pályázat tényéről, és szokásához híven belekeveri az ügybe a politikát. A cikk egyik közcíme is elég beszédes: Az időseken spórolnak, ezen nem. Bóka aláhúzza: a vizsgálat 17 milliós kiadást jelent Pécsnek. (Az aktuális nemzeti konzultáció milliárdos költségéről nem esik szó.) De hogy a tényeket legalább a Dél-Kom Sajtófigyelő ne hallgassa el: a feladatra három cégtől – a Publicus Kft.-től, a ZRI Závech Research Kft.-től és a Ynsight Research Kft.-től – vár ajánlatot az Önkormányzat. A munkát három részfeladatra bontják: egyrészt fókuszcsoportokkal akarják ellátni, másrészt telefonos megkereséssel. A telefonos felmérés során 1000 pécsit keresnek fel, és nagyjából negyedórán át faggatják majd őket. A munka harmadik részében az online térben kutatnák az „aktuális szakpolitikai ügyekről” alkotott véleményeket.

A cikk egyébként név szerint említi a Dél-Kom Kft.-t (sic!), de nem tett szert nagy népszerűségre a digitális térben. Az elmúlt 11 óra alatt egyetlen like-ot gyűjtött a Facebookon.