A szolgáltatások hatékonyabbá tétele érdekében az ügyfél-elégedettséget mérik.majd egy éven keresztül pécsi, városi cégeknél közvélemény-kutatók – adta hírül tegnap a BAMA, és ma reggeli számában az Új Dunántúli Napló. B.M. (aka: Bóka Máté) rendkívül demagóg cikkben tudósít a Városháza által kiírt pályázat tényéről, és szokásához híven belekeveri az ügybe a politikát. A cikk egyik közcíme is elég beszédes: Az időseken spórolnak, ezen nem. Bóka aláhúzza: a vizsgálat 17 milliós kiadást jelent Pécsnek. (Az aktuális nemzeti konzultáció milliárdos költségéről nem esik szó.) De hogy a tényeket legalább a Dél-Kom Sajtófigyelő ne hallgassa el: a feladatra három cégtől – a Publicus Kft.-től, a ZRI Závech Research Kft.-től és a Ynsight Research Kft.-től – vár ajánlatot az Önkormányzat. A munkát három részfeladatra bontják: egyrészt fókuszcsoportokkal akarják ellátni, másrészt telefonos megkereséssel. A telefonos felmérés során 1000 pécsit keresnek fel, és nagyjából negyedórán át faggatják majd őket. A munka harmadik részében az online térben kutatnák az „aktuális szakpolitikai ügyekről” alkotott véleményeket.
A cikk egyébként név szerint említi a Dél-Kom Kft.-t (sic!), de nem tett szert nagy népszerűségre a digitális térben. Az elmúlt 11 óra alatt egyetlen like-ot gyűjtött a Facebookon.
