A Főkefe területe lesz Budaörs, ezzel problémás együttműködés végére került pont a városban, ami levált az érdi szolgáltatóról, és a Budapesti Közművek Nonprofit Zrt. (BKM) keretein belül működő FKF Hulladékgazdálkodási Divízióval végezteti 2022-től a szemétszállítást – jelentette be az FKF utódja egy keddi közleményben. A közleményt kivonatosan a legtöbb napilap mai kiadása hozza, a 24.hu a település polgármesterét is megszólaltatja. A Fokefének az utóbbi években ez a legnagyobb szolgáltatásiterület-növekedése. Azt írják, ez a lépés fontos a hulladékgazdálkodásban 2023 derekától esedékes országos koncessziós rendszerre történő átállás szempontjából is.