Az Új Dunántúli Napló január 6-i számában megjelent Meddig maradnak a hulladékhegyek? című cikk feltárja ugyan a volt MSZP-székház (egyik) tulajdonosának személyét, ám a lényegi kérdés megválaszolatlan marad, nevezetesen: meddig marad a hulladékhegy? – írja az ÚDN olvasója ma reggel napvilágot látott levelében. A cinikus hangvételű, névtelen levél megoldást sürget a Tüzér utcai, egykori saroképület romjainak felszámolására.
– A témával kapcsolatban a sok megjelent írás és sms lassan a népharag határát súrolja. Végre tenni kéne valamit – zárul a levél.
A kérdéskörrel a Dél-Kom Sajtófigyelő is többször foglalkozott, így a január 6-ai írást is szemlézte. Illusztráció: BAMA archív.
