Egész pontosan öt terepjárót megtöltő zsákokba zárták a rend Baranya megyei őrei az általuk és civilek által összegyűjtött hulladékot a mecseki nagytakarítás során. A Baranya Megyei Rendőrfőkapitányság tavaly fogadta örökbe a Tripammer-fa környékét – a rendőrség önkéntesei most megtisztították a területet, a pihenőhely padjait és elhasználódott tűzrakóhelyét is megújították. Az eseményen Gulyás Zsolt megyei főkapitány is részt vett. Az eseményekről (bővebb körkép kertében) számolt be szerkesztőségi cikkében, tegnapi kiadásában a PécsMa. Persze arról, hogy az egybegyűjtött hulladékot ki szállítja el végül, ki kezeli illetve ártalmatlanítja, ezúttal sem esett szó…
