A feleslegesen megvásárolt, majd kidobott élelmiszerekből 450000 ember lakhatna jól egy éven keresztül, úgy, hogy mindennap 3 alkalommal bőséges étkezést kapna. Ez az adat különösen elgondolkodtató annak tükrében, hogy az Egészségügyi Világszervezet (WHO) legutóbbi adatai alapján a világon minden harmadik ember (körülbelül 2,31 milliárd felnőtt és gyerek) számára bizonytalan az élelmiszerhez való hozzáférés, azaz súlyos, vagy kevésbé súlyos mértékben, de éhezik. Az Eurostat 2022-es jelentése szerint az Európai Unióban évente 57 millió tonna élelmiszerhulladék keletkezik a termőföldtől az asztalig, ami egy átlagos EU-s állampolgárra vetítve 127 kg/fő. Magyarországon az EU-s átlaghoz képest kevesebb élelmiszerhulladék keletkezik (66 kg/fő). Minderről, a csökkentés lehetőségeiről, az élelmiszer-hulladék keletkezési helyeiről, hatásairól bőséges, sok forrásra hivatkozó cikket tett közzé az OrvosiLexikon.hu ma reggeli kiadása.