Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Lopják a kukákat Pécs belvárosában | Dél-kom Intranet


– Társaságunkhoz is érkezett bejelentés eltulajdonított, elhúzott hulladékgyűjtő edényekkel kapcsolatban – mondta el a BAMA ma reggeli kiadásának Mészáros Rita, a Biokom Nonprofit kft. kommunikációs szakreferense. A Zs.J. (Zsigmond József) által jegyzett cikk arról értkezik,  hogy az edény pótlása saját tulajdonú gyűjtő esetén az ingatlanhasználó feladata, bérelt esetén a Biokom Nonprofit Kft. kötelezettsége. Ami a saját tulajdonú kukákat illeti (legtöbb esetben a tárolóedény a társasházak tulajdona), azokra az ingatlanra megkötött biztosítás is kiterjed.  Amennyiben a gyűjtőedényt eltulajdonították, a társasház tehet feljelentést a rendőrségen ismeretlen tettes ellen. Az oknyomozó riport megírására egyébként olvasói levelek nyomán került sor. Egyre több szemeteskukának kél ugyanis lába Pécs belvárosában – írták az Új Dunántúli Napló olvasói. Mint közölték, volt olyan társasház, ahol reggel, mikor levitték a szemetet, arra lettek figyelmesek, hogy a kukát ellopták.