Hagyományosan január 6-án, vízkereszt napján bontjuk le az ünnepre szépen feldíszített fenyőket, Pécsen reggel kezdte meg a munkát a Biokom NKft. – tudósít mai számában a címoldalon a PécsMa.

A munkálatokról videófelvétel készült, amit a PécsMa ugyancsak teljes hosszában ad közre. Ahogy minden évben, idén is szociális tűzifa lesz a belvárosi mindenki karácsonyfájából és a városrészi fenyőkből.