Sok-sok évvel ezelőtti képriport tűnt föl a hétvégén a Pécsi Újság felületén. Az anyag arra a november végére emlkékszik vissza (évszám megjelölése nélkül), amikor lehullott a hó. Az összeállításban több fényképen is látható kedves kollégánk, Szegedi Róbert, aki akkor még a Biokom kötelékében harcott az elemekkel.
