A főváros által leszerelt 3000 kuka helyett nem egyszer a kerületek raknak ki pótlást, jelentette ma reggel a Mandíer, illetve a Bors. A Dél-Kom Sajtófigyelő is foglalkozott korábban a kérdéssel, tudniillik Karácsony Gergely főpolgármester a főváros közterületeiről leszereltette a nyilvános szemetesek jelentős részét. A Mandiner most nem volt rest, és néhány kerületi polgármestert is megszólaltatott az ügyben. Ellenzékieket és kormánypártiakat egyaránt. A helyettesítő módszerek, az új gyakorlatok megismerése érdekében érdemes végigfutni a röpinterjúikon.
Frissítés!
A témával más megközelítésben, de ugyancsak bő terjedelemben foglalkozik az Origó ma délelőtti kiadása.