A Pécs Aktuál számol be tegnapi kiadásában arról, hogy pénteken a Szántó Tibor, szombaton pedig az Aidinger János úton.gyulladtak ki hulladéktároló edények a baranyai megyszékhelyen. A rövid hír a közszolgáltatót nem említi meg, felelősöket nem nevez meg, okot nem derít föl.