Névtelen olvasói levelet közöl az Új Dunántúli Napló illetve a BAMA április 21-ei kiadása, A zöldítést az oviban kell kezdeni – vélekedik olvasónk címmel. A vélhetően szerkesztőségi véleménycikk a megfelelő hulladék-elhelyezésre hívja föl a figyelmet, illetve azt exponálja, hogy mindenkinek kell köszönni, aki bennünket szolgál: buszvezetőnek, kukásoknak, utcaseprőnek.
https://www.bama.hu/helyi-ertek/2022/04/a-zolditest-az-oviban-kell-kezdeni-velekedik-olvasonk